poniedziałek, 18 sierpnia 2014

CIEPŁA PŁYTA FUNDAMENTOWA


Na takiej płycie fundamentowej można zbudować bardzo ciepły dom.
Jest to w zasadzie jedyne rozwiązanie dla budownictwa pasywnego.
Płyta jest bardzo stabilna i w 100% odizolowana od gruntu grubą warstwą styropianu EPS lub XPS.Jeśli mamy niekorzystne warunki gruntowe: wysokie wody, grunty wysadzinowe, torfy, iły – płyta jest najlepszym rozwiązaniem i najbardziej korzystnym cenowo w porównaniu do drogich technologii fundamentów palowych.Płyta taka może być również z ogrzewaniem wodnym ( "ala" podłogówka) zatopionym w rdzeniu betonowym. Uzyskamy przez to świetny akumulator ciepła.

Fundament płytowy marki MegaTherm według opinii profesjonalistów jest uznawany za jedno z najlepszych i najnowocześniejszych rozwiązań konstrukcyjnych na rynku.
Rozwiązania te jednak są adresowane do tych klientów, którzy chcą posadowić swój wymarzony dom na najlepszym i najnowocześniejszym dziś fundamencie.Moim zdaniem Grzewcza płyta fundamentowa MegaTherm, jak i Płyta fundamentowa MegaTherm, to synonim inteligentnego i przemyślanego budowania.
Daje inwestorom szereg korzyści: jest ciepła i energooszczędna, jest bardzo stabilna i szybka w realizacji, przynosi oszczędności w ogrzewaniu domu i bywa korzystniejsza cenowo od tradycyjnie murowanych fundamentów.Zapraszamy na firmową stronę producenta www.megatherm.pl


Zapraszam Was również do komentowania tej technologii.

W razie pytań służę pomocą

Pozdrawiam

7 komentarzy:

 1. Piec centralnego ogrzewania jest teraz najlepszym wyborem, paliwo jest tanie więc koszty w sezonie się zmniejszają.

  OdpowiedzUsuń
 2. Płyta fundamentowa - wylewanie
  https://www.youtube.com/watch?v=GNJ9ffBdYWs

  OdpowiedzUsuń
 3. Właśnie jestem po wykonaniu płyty MegaTherm.
  Budowa na terenie z wysokimi wodami gruntowymi (Łąka kl. 4).
  Przygotowanie, jak i sam proces wylewania płyty odebrany bez uwag.
  Super alternatywa dla fundamentu klasycznego, gdzie warunki gruntowe nie sprzyjają.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajne informacje, dużo się dowiedziałam... a przy okazji remontów jaki osprzęt elektryczny polecilibyście zamówić ? Tutaj znalazłam wyłączniki schodowe https://www.interblue.pl/gniazda-wlaczniki-i-akcesoria/wylaczniki-i-wlaczniki/wylaczniki-schodowe/ , potrzebuję jakiś jeden porządny

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam, w sierpniu 2019 roku zaczeliśmy budowę naszego domu, pod który firma "Megatherm" wykonała nam grzewczą płytę fundamentową. Przebieg prac budowlanych jak i papierkowych odbył się bardzo sprawnie, bez żadnych problemòw. Ekipa wykonujaca prace bardzo dobra, zgrana, jednym słowem wiedzą co robią👍. Firma godna polecenia pod względem jakości jak i ceny.100% POZYTYW!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetnie napisane. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Niezależnie od tego, czy planujesz budowę nowego domu, czy remodelację istniejącego, usługi projektowe są nieodzowne. Na stronie https://zarzycki-architektura.pl/ znajdziesz zespół architektów, którzy pomogą Ci w zaprojektowaniu funkcjonalnej i estetycznej przestrzeni. Klikając w link, przeniesiesz się do miejsca, gdzie tworzone są projekty, które spełniają najwyższe standardy.

  OdpowiedzUsuń